We are a leading of 20mm flat roof tile from Chennai, India.
₹ 39 / Piece Get Latest Price
| Material | Vitrified |
| Size | 300 |
| Tile Size | 300 x 300 mm |
| Surface Finish | Matt |
| Tile Thickness | 20 mm |
| Water Absorption | 3% - 6% |
| Application Area | Roof, Terrace |
| Pattern | Flat tile |
| Brand | Rocotile |
| Surface Treatment | Natural |
| Color | White |
| Shape | Square |
| Colour | White |
| Thickness | 20mm |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Auyaan (CEO)
Homegenie Building Products Private Limited
S No 51 Part 75 Cents Subramaniyar Koil Street Vanagaram
Chennai - 600059, Tamil Nadu, India