Prominent & Leading from Chennai, we offer 20 mm terrace waterproof tiles and 20mm terrace waterproof tiles.
₹ 39 / Piece Get Latest Price
| Size | 300x300mm |
| Tile Type | Flat |
| Surface Finish | Matt |
| Material | Vitrified |
| Pattern | Flat tile |
| Surface Treatment | Natural |
| Tile Length | 300 mm |
| Tile Width | 300 mm |
| Brand | Rocotile |
| Tile Thickness | 20 mm |
| Application Area | Industrial, Farmhouse, Commercial, Residential, Resort |
| Color | White |
| Thickness Of Tile | 20 mm |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 39 / Piece Get Latest Price
| Size | 300x300mm |
| Tile Type | Flat |
| Surface Finish | Matt |
| Material | Vitrified |
| Pattern | Flat tile |
| Tile Length | 300 mm |
| Surface Treatment | Natural |
| Tile Width | 300 mm |
| Tile Thickness | 20 mm |
| Brand | Rocotile |
| Color | White |
| Application Area | Commercial, Industrial, Residential, Farmhouse, Resort |
| Thickness Of Tile | 20mm |
Minimum order quantity: 1000 Piece
Auyaan (CEO)
Homegenie Building Products Private Limited
S No 51 Part 75 Cents Subramaniyar Koil Street Vanagaram
Chennai - 600059, Tamil Nadu, India